Folkowe spotkanie z muzyką, tańcem i rękodziełem

6 października, 2022

Folkowe spotkanie z muzyką, tańcem i rękodziełem
24 września 2022 r. w ośrodku turystycznym „Azalia” odbyło się spotkanie integracyjne dla partnerów, liderów lokalnej społeczności oraz organizacji działających na terenie naszej gminy
pt.” Folkowe spotkanie z muzyką, tańcem i rękodziełem”. Podczas spotkania odbyła się wystawa prac lokalnych artystów, jak również biesiada przy akompaniamencie ludowego zespołu muzycznego. Była to też okazja do zaprezentowania dotychczasowych działań i inicjatyw podejmowanych przez bibliotekarzy.
Podczas spotkania zaprezentowaliśmy projekt BLISKO, jego główne założenia, zrealizowane działania oraz zadania, które są jeszcze przed nami.
Dzięki integracji nawiązaliśmy współpracę oraz umocniliśmy dotychczasowe partnerstwa, które mamy nadzieję zaowocują w przyszłości.
Dziękujemy Panu Wicewojewodzie Podkarpackiemu Radosławowi Wiatrowi, za przekazanie bibliotece książek.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”