Spotkanie autorskie z Anną Kamińską

29 września, 2022

Spotkanie autorskie z Anną Kamińską

28.09.2022r. w bibliotece odbyło się spotkanie z pisarką, autorką reportaży oraz dziennikarką Panią Anną Kamińską. Pani Anna jest również autorką kilku znanych biografii, między innymi Simony Kossak, Wandy Rutkiewicz, Marka Kotańskiego.

Autorka opowiedziała o swojej twórczości,  pozyskiwaniu informacji o życiu przedstawianych przez siebie osób, uzyskiwaniu akceptacji od ich żyjących bliskich.

Spotkania z reportażystami cieszą się sporym zainteresowaniem. Tym razem Czytelnicy również nie zawiedli. Była możliwość zakupu książki bezpośrednio u autorki i otrzymania od niej autografu. Na zakończenie zrobiliśmy kilka zdjęć na pamiątkę miłego spotkania.

Spotkanie odbyło się w ramach programu „Partnerstwo Dla Książki”. Dofinansowano ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury