Wieczór Poezji w bibliotece

20 listopada, 2023

Wieczór Poezji w bibliotece

17 listopada w naszej bibliotece miał miejsce Wieczór Poezji. Wydarzenie było częścią zadania ,,Z biblioteką śladami pisarzy” realizowanego w ramach projektu Partnerstwo dla książki.  Przybyli na piątkowe wydarzenie miłośnicy poezji śpiewanej mogli wysłuchać nastrojowego koncertu w wykonaniu Adama Fleszara i Grzegorza Amarowicza. Panowie wykonali kilka swoich autorskich utworów oraz kilka klasycznych wierszy we własnej aranżacji muzycznej.

Tegoroczny Wieczór Poezji zgromadził jeszcze większą publiczność niż poprzedni. Mamy nadzieje, że wydarzenie stanie się coroczną tradycją naszej biblioteki. Bardzo dziękujemy artystom oraz przybyłym gościom.

Dofinansowano ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.