Centrum Kultury i Biblioteka w Nowe Sarzynie

Niedziela w teatrze Siemaszkowej

Niedziela w teatrze Siemaszkowej

8 maja, 2023

Niedziela w teatrze Siemaszkowej

W niedzielę 7 maja mieszkańcy naszej gminy skorzystali z możliwości wyjazdu do Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Wyjazd dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”

#NarodowyProgramRozwojuCzytelnictwa2.0

#MinisterstwoKulturyiDziedzictwaNarodowego

#NarodoweCentrumKultury

 

Richard Walley, człowiek sukcesu, minister w rządzie Davida Camerona, wybiera się na całonocną debatę w Izbie Gmin. To wersja oficjalna, bo w rzeczywistości wynajęty na koszt rządu hotelowy pokój, którego okna wychodzą wprost na brytyjski parlament, ma posłużyć za miłosne gniazdko dla niego oraz atrakcyjnej sekretarki… szefa opozycji! Scenariusz upojnej nocy przerywa nagły incydent natury kryminalnej. Zagrożony kompromitacją minister podejmuje karkołomną próbę uratowania sytuacji  i  uniknięcia skandalu. Jego misterne zabiegi torpeduje plejada przezabawnych bohaterów, od hotelowej obsługi aż po zazdrosnych małżonków…

Komedia angielskiego dramaturga Raya Conneya, na rzeszowskiej scenie wyreżyserował Marcin Sławiński. Szalone tempo, barwne postaci i zaskakujące zwroty akcji gwarantują spełnienie oczekiwań wszystkich fanów tego gatunku!

Spektakl bardzo się widzom podobał: wspaniała gra aktorska, humorystyczny scenariusz i błyskotliwe dialogi spowodowały, że wszyscy wracali w doskonałych humorach i pełni wrażeń.

 

 

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA BIBLIOTEKA

Przeglądaj plakaty nadchodzących lub trwających wydarzeń w CKB w Nowej Sarzynie